Akce

Důležité: Změna termínu 13. česko-slovenského mezinárodněprávního sympozia

30.09.2020 13:58

Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace v Čechách i na Slovensku je termín konání sympozia ve Smolenicích posunutý na začátek roku 2021. 
 

Vážení členovia SSMP a priaznivci medzinárodného práva, milí kolegovia,

bohužiaľ radikálne sa zhoršujúca epidemiologická situácia, zaradenie Českej republiky do tzv. červených krajín a v neposlednom rade plošný zákaz hromadných podujatí na Slovensku nám neumožňuje uskutočniť XIII. slovensko-české medzinárodnoprávne sympózium v plánovanom termíne, tento víkend 2.-4. októbra 2020. Musíme preto jeho konanie v tomto termíne ZRUŠIŤ. 

Je naozaj veľká škoda, že sa nemôžeme stretnúť s kolegami a priateľmi osobne. Uvedené podujatie sa, dúfajme, neruší definitívne, ale len presúva. Veríme, že začiatkom budúceho roka budú vytvorené priaznivé podmienky na usporiadanie nášho plánovaného sympózia. Dovtedy budeme môcť vedecky a akademicky pracovať aspoň "na diaľku" a vydať plánovaný zborník príspevkov tentokrát v predstihu, ešte pred konaním samotného sympózia. Moji kolegovia zašlú výzvu na príspevky obratom.  
 
Úprimne Vám v mene SSMP a aj vo svojom vlastnom mene ďakujem za pochopenie a prajem pevné zdravie. 
 
S pozdravom
 
Prof. JUDr. Marek Šmid, PhD.
predseda 
 

 

Slovenská spoločnosť
pre medzinárodné právo pri SAV
Klemensova 19, 813 64 Bratislava

 
 
 
>>

Záznamy: 5 - 5 ze 98

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Česká ročenka mezinárodního práva veřejného a soukromého, Vol. 11 (rok 2020) - online 

Novinky

Dopis členkám a členům České společnosti pro mezinárodní právo

25.03.2020 18:14
Vážené členky, vážení členové České společnosti pro mezinárodní právo, I když okolnosti zatím přednáškám a setkáním ČSMP v letošním roce příliš nepřejí, dovolte nám krátké ohlédnutí za rokem uplynulým, který byl na odborné akce a další aktivity ČSMP velmi bohatý. Pozvání ČSMP k vystoupení přijali...
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2009 - 2021, Česká společnost pro mezinárodní právo